Reiki

Reiki je léčebná metoda předávaná tisíce let z generace na generaci. Masér při aplikaci Reiki iniciuje zablokované dráhy v těle klienta. Při naladění těla klienta se otevřou meridiány a zůstanou pak otevřeny energii Reiki po celý zbytek života. Způsobilost spolupracovat s Reiki totiž zregeneruje poškozenou část vědomí, která umožňuje aplikaci Reiki. Léčení Reiki je aplikováno prostým přikládáním rukou.

Vlastní metoda Reiki zůstala dochována v písemnostech, resp. byla předána i cestou ústního podání duchovních mistrů v Tibetu. Léčení Reiki je hluboké osvěžení pro duši a psychickou posilou pro každého. Jednotlivé systémy léčení Reiki jsou spojovány s napojením např. na květiny, sluneční záření apod.

Zasvěcování do Reiki se dělí na tři úrovně znalostí a to na:

 • 1. stupeň Reiki - zasvěcený je schopen přijímat léčivou energii a předávat ji
 • 2. stupeň Reiki - zasvěcený umí předávat energii na dálku
 • 3. stupeň Reiki - mistr Reiki je schopen předávat znalosti Reiki dalším osobám

Seichim pochází z egyptského slova sekhem, což znamená síla sil. Esence tohoto cvičení je prastará. Energie Isis seichim reiki je energie proudící od bohyně Isis. Tato energie je vnímána jako jemná a ženská energie. Tato energie spojuje symboly seichim, Isis, mai reiki a další.

Na Isis seichim reiki je zajímavé, že je to více než pouhá forma léčení pomocí rukou. Isis seichim reiki je pokročilá forma telepaticky nasměrovaného léčení. Detoxikace pomocí této energie probíhá zejména na emocionální a duchovní úrovni. Tato energie odstraňuje z těla toxiny a pomáhá léčit traumata. Isis seichim reiki pomáhá k vnitřnímu rozmachu.

Karuna znamená v tibetštině soucit. Karuna – Ki přináší při aplikaci silný tok energie, podporuje celkovou rovnováhu a vnitřní harmonii. Zároveň umožňuje posílení životní energie. Aplikací této metody posilujeme zkušenosti krásy, lásky. Dále sjednocujeme a harmonizujeme čakry, oslabujeme závislosti, iluze a nejasnosti.

Karuna – Ki učí láskyplnému vztahu se všemi bytostmi. Karuna – Ki respektuje svobodu každého jedince v tom smyslu, že každý jedinec je odpovědný za svoje já. Systém Karuna – Ki je důležitý zejména pro ty, kteří pracují s lidmi a chtějí se i sami vyvíjet.

 • Kontakt Tyršova 464
  Zbiroh
  Tel: 607 709 792

  www.zbirohleci.cz
 • Tisk Naše stránky jsou optimalizovány pro tisk. Stránky jsou tištěny černou barvou a tiskne se pouze text bez dekorací, menu apod.

Léčivá místa