Masáže, masérské služby

Nabízíme různé druhy masáží. Každá masáž je prováděná jinou technikou a má jiný cíl. V případě dotazů na jednotlivé druhy masáží nás prosím kontaktuje na telefonním čísle + 420 607 709 792. Masáže jsou prováděny profesionální masérkou Ditou Svejkovskou s dlouhodobými zkušenostmi v tomto oboru. Nabízíme níže uvedené druhy masáží.

Masáže relaxační

Relaxační masáže

Pomocí klasických masážních technik dochází k prospěšnému ovlivňování našeho organizmu. Současný člověk díky životu plnému stresu, starostí a jednostranně zatěžovaného svalového aparátu, resp. nedostatku pohybu potřebuje pomocí masáže odstranit tyto negativní dopady. Pravidelná masáž našeho těla je vhodná, i když necítíme žádné bolesti. Teprve pravidelná masáž nám navodí uvolnění a pozitivní vyladění. Po masáži můžeme vnímat stav našeho těla bez ztuhlosti kloubů a bolesti ve svalech. Cílená a dobře prováděná pravidelná masáž dokáže kladně působit na psychiku, zmírňovat nebo odstranit bolesti zad, rukou či nohou. Relaxační masáže působí okamžitě a jednorázově na lidi unavené po práci, po víkendu na chatě, po velkém úklidu nebo po tréninku. Relaxační masáž pomáhá i lidem dlouhodobě ležícím, kteří jsou minimálně pohybliví a mají ochablé svaly. Relaxační masáž rozrušuje svalové zatvrdliny a pravidelným opakováním relaxační masáže zamezuje jejich opakovanému vzniku. Relaxační masáž také mechanicky odstraňuje zrohovatělou odumřelou pokožku, uvolňuje potní a mazové žlázy a tak relaxační masáž podporuje regulační a ochranné pochody zajišťující odolnost těla proti vnějším vlivům. Relaxační masáž totiž stimuluje imunitní systém.

Medová detoxikační masáž

Medová masáž

Medová masáže je důležitou prevencí proti stárnutí. Medová masáž celkově ozdravuje organizmus. Medová masáž je nejen masáží, ale celkovým ošetřením těla a psychiky masírovaného. Za pomoci kvalitního medu, který se při masáži používá, je spouštěna detoxikace organizmu. Po medové masáži se budete cítit jako znovuzrození. Pokožka po medové masáži bude sametově hedvábná a vůně medu (v létě možná i včely) vás bude provázet i cestou z masáže. Medová masáž vyvolává i radost ze života. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu přímo na vaše tělo. Přes reflexní zóny zad medová masáž upravuje činnost orgánů těla. Medová masáž se může podílet i na jejich vyléčení. Medová masáž je vhodná při odstraňování velkého počtu civilizačních chorob. Medová masáž se osvědčila jako prevence proti artróze, potížích krevního oběhu, žaludečních a střevních poruchách. Medová masáž úspěšně bojuje s bolestmi hlavy, depresemi, chronickým únavovým syndromem, ochabováním vitality. Med používaný při masáži obsahuje důležité minerály a stopové prvky. Při masáži tělo tyto prvky absorbuje. Medová masáž je obecným ošetřením těla i ducha. Medová masáž je příjemná, a proto je běžně aplikovaná i za komunikace klienta s terapeutem.

Reflexní masáž chodidel

Masáž chodidel

Reflexní masáž chodidel je dobrá preventivní i léčebná metoda. Reflexní masáž chodidel může ulevit od bolestí a obtíží. Reflexní masáž chodidel může provádět terapeut ale i člověk sám sobě. Když je prováděna reflexní masáž chodidel několikrát denně, může pomoci i tam, kde někdy klasická léčba nezabírá. Reflexní masáž chodidel lze použít pro všechny věkové kategorie. Reflexní masáž hrudníku a dalšího opěrného a pohybového systému může částečně nahradit tělesný pohyb. Použití reflexní masáže chodidel může být někdy bolestivé. Bolest při reflexní masáži chodidel může avizovat, že odpovídající orgán není energeticky úplně v pořádku a je třeba ho pomocí reflexní masáže chodidel povzbudit. Tlakem při reflexní masáži chodidel posilujeme příslušný orgán. Za pomoci reflexní masáže chodidel pravidelně používané se případná bolest postupně zmírňuje, až úplně odezní. Reflexní masáž chodidel má velký význam zejména pro lidi žijící mimo rodinu, člověka bez partnera a zejména pro seniory.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž je prováděna oblými kameny zahřátými ve vodě na teplotu 37 – 40 stupňů Celsia. Masáž lávovými kameny je jednou z nejpříjemnějších masáží. Při masáži lávovými kameny dochází kromě předávání naakumulovaného tepla i k velmi silné energetické vibraci. Metodou masáže lávovými kameny jsou ovlivňovány energetické cesty vedoucí od prstů až k vnitřním orgánům. Masáž lávovými kameny dodává dobrou náladu a příjemný pocit. Tělo klienta je při masáži lávovými kameny masírováno střídavě kameny i bez nich. Při masáži lávovými kameny jsou využívány vonné exotické oleje. Klienti často pociťují účinky masáže lávovými kameny i několik dní po vlastní aplikaci. Masáž lávovými kameny je doporučována ke zmírnění bolesti kloubů, revmatizmu a křečí, dále k odstranění stresu a napětí v těle. Masáž lávovými kameny rovněž podporuje detoxikaci těla. Masáž lávovými kameny často řeší problémy se spánkem. Masáže lávovými kameny se nedoporučují při kožních onemocněních, graviditě a přecitlivělosti na vyšší teplo.

  • Kontakt Tyršova 464
    Zbiroh
    Tel: 607 709 792

    www.zbirohleci.cz
  • Tisk Naše stránky jsou optimalizovány pro tisk. Stránky jsou tištěny černou barvou a tiskne se pouze text bez dekorací, menu apod.

Léčivá místa