Kineziologie

Kineziologie

Cílem kineziologie je udržování rovnovážného zdravotního stavu pomocí svalů. Metoda kineziologie je založena na poznatku, že jednotlivé svaly mají vztah k dalším částem lidského těla, tj. např. ke žlázám, kostem. Terapeut při kineziologii nejprve vyšetří jemným tlakem reakci svalů.

Totiž každý stres či nemoc se projeví na našich svalech. Zablokování energetických toků nastává při nemoci nebo stresu. Stresové situace mohou zablokovat určitou část funkce mozku. Kineziologie využívá vlastních ozdravných sil a po odblokování pomocí kineziologie se organizmus začne vracet automaticky do rovnovážného stavu.

Při léčebné metodě kineziologie jsou stlačovány různé body na lidském těle a tím jsou posilovány různé svaly. Kineziologii je možno definovat jako způsob komunikace terapeuta s podvědomím klienta, která má vyústit k odstranění psychických bloků. Při požití kineziologie je možno se zbavit různých strachů, zlozvyků, fobií, depresí. Výrazné posuny k lepšímu jsou dosahovány při využití kineziologie např. k práci s dyslektiky, dysgrafiky.

  • Kontakt Tyršova 464
    Zbiroh
    Tel: 607 709 792

    www.zbirohleci.cz
  • Tisk Naše stránky jsou optimalizovány pro tisk. Stránky jsou tištěny černou barvou a tiskne se pouze text bez dekorací, menu apod.

Léčivá místa