Pár slov o mě

Asi před patnácti lety jsem začala podnikat v kosmetických službách a jako masérka. Je to nádherná voňavá práce, celý den pracujete s voňavými krémíčky a olejíčky. Jen tak si poklepáváte prstíky a zdálo by se, že se moc nenadřete. Brzy jsem zjistila, že mi klientky jakoby září a často se stávalo, že jsem bez energie nebo, že cítím jejich nálady a bolesti. Pochopila jsem, že se budu muset naučit pracovat s energií. Svěřila jsem se mojí kamarádce, o které jsem věděla, že dělá Reiki. Vzala mě na zasvěcení známému mistru Reiki – Jardan Pechan v Letinech. Moje empatie se ještě zvýšila a během kurzu se objevily další dary a jemnohmotné vnímání. Od té doby nejen cítím energii, ale mohu ji i vidět.

Každý člověk má své energetické pole, kterému říkáme aura. Tak jsem se naučila číst auru a další spirituální techniky. V práci se situace obrátila a mé klientky začaly pociťovat moji pozitivní energii a dobrou náladu. Mohla jsem pracovat celý den, a přesto jsem se cítila plná síly. Každodenní věta zněla „Dneska už mám plno“. Klientek přibývalo a tak jsem všechen čas a energii věnovala práci. Bohužel na úkor mého a rodinného života, partner mě opustil a dostavily se další životní krize a rány osudu, které vedly k depresím a skončilo to ve stavu, kterému říkáme temná noc duše. Je to stav kdy nikdo a nic nedokáže uspokojit vaše potřeby. A takové negativní situace je nejsilnější motivací k pozitivní změně a tak jsem se během let naučila čistit a rozvíjet svůj život.

Navštívila jsem rodinné konstalace, kurzy Kineziologie, vyšší stupně Reiki, Channeling, Andělské terapie, Fen-shuei, havajské techniky, učení o Já jsem, léčení Bruna Gröninga, Sahadža jógu a mnoho dalších kurzů a nespočet meditací, daršanů a zasvěcení vč. Biřmování. A o tom dnes je moje práce – rozvoj osobnosti, cesta k sobě, milovat, odpouštět, věřit. Všechny techniky, které používám se navzájem doplňují.

Během kosmetického ošetření nabízím klientkám Reiki, masáže spojuji s meditací nebo s Andělskou terapií. Často se u klientek setkávám s různými bloky a strachy a podvědomými vzorci chování a používám Kineziologii a Shamballu pro nalezení vnitřního klidu. A to vše v krásném prostředí obklopeném přírodou. Na většině meditací, které jsem navštívila, zněla věta – Spojíme se zemí, představíme si, že jsme v přírodě … Tady si nic představovat nemusíte. V okolí Zbiroha jsou léčivá silová místa skutečností. V létě nabízím většinu kurzů na těchto místech.

Dita Svejkovská

Silná modlitba na otevření srdce pro všechny

Energie lásky je v mém srdci, duši i těle. Láskou jsem naplněn/a a Láskou žiju. Jménem lásky měním negativní energie na láskyplné, harmonické a léčivé. Minulost propouštím a začínám znovu. Odpouštím všem, kteří mi kdy jakkoli vědomě či nevědomě ublížili. Nechci si dále jejich negativní energie nechávat v srdci ani duši a tím sama / sám sobě ubližovat.

Odpouštím i sám/sama sobě, že jsem se snažila Lásku zatlačit nebo zahnat. Negativní energie i emoce měním na Lásku, kterou se objímám. Mám láskou naplněna místa, která měla energii negativní. Láska tato místa léčí a dává jim klid a harmonii. Naplňuje je nábojem Lásky a tím je uzdravuje. Mám mnoho Lásky, která léčí. Od teď očekávám ve svém životě pozitivní změny.

Prosím o odpuštění všechny, kterým jsem kdy vědomě či nevědomě ublížil/a. Bože, loučím se s minulostí i vším, co je s ní spojeno. Odteď ve všem co dělám a co říkám veď moje slova a myšlenky a nedopusť, abych zapomněla kdo jsem. Nauč mně jednat rozumně s každým člověkem, abych nikoho nezarmoutila a nikomu neublížila.

Ježíši, prosím tě,nauč mně se modlit,věřit,milovat a odpouštět.

  • Kontakt Tyršova 464
    Zbiroh
    Tel: 607 709 792

    www.zbirohleci.cz
  • Tisk Naše stránky jsou optimalizovány pro tisk. Stránky jsou tištěny černou barvou a tiskne se pouze text bez dekorací, menu apod.

Léčivá místa